برنامه ای برای جستجوی سریع و آسان+عکس

  • دوشنبه 9 آذر 1394 ساعت 18:42
  • 0
کاربران با نصب برنامه «بینگ سرچ» می توانند از قابلیت جستجوی سریع و آسان بهره مند شوند.
برنامه ای برای جستجوی سریع و آسان+عکس
به گزارش نرم آفرین پویا ، به نقل از مهر ، کمپانی های فناوری به سمت تولید و عرضه اسمارت فون هایی پیش می روند که تمامی نیازهای کاربرانشان را پاسخگو باشند. اما از سوی دیگر، نرم افزارهای متنوع و متفاوتی نیز وارد بازار فناوری شده اند تا با داشتن امکانات جدید بتوانند نگاه های بیشتری را به خود جلب کنند. برنامه های بسیاری نیز برای جستجو در فضای اسمارت فون ها تولید و عرضه شده اند.
 
مایکروسافت، اپلیکیشن Bing Search را عرضه کرده که به کاربران اجازه می دهد قابلیت های جدیدی را در اختیار داشته باشند. کاربران با نصب این اپلیکیشن می توانند از جستجویی سریع و آسان تر نسبت به سایر اپلیکیشن ها برخوردار شوند.
 
برنامه Bing Search به جستجوی موضوع مورد نظر کاربر در دسته بندی های مختلف از جمله وب، عکس یا ویدئو می پردازد. یکی از ویژگی های برنامه Bing Search را می توان بهره مندی از تصاویر زیبا و محبوب آن دانست. این مزیت در اپلیکیشن Bing نیز مورد استفاده قرار گرفته و به کاربرانش اجازه می دهد در هنگام جستجو از تصاویر زیبا و متفاوتی بهره مند شوند.
 
در صورتی که کاربران به تصاویری که Bing نمایش می دهد، علاقه مند باشند نیز می توانند این تصاویر را در اسمارت فون های خود ذخیره کرده و از آن برای پس زمینه های اسمارت فون خود استفاده کنند.
تولید و ساخت چنین برنامه هایی در حالی است که در دنیای امروز موتور سرچ گوگل حرف اول را زده و از این موتور سرچ به عنوان غول موتور سرچ ها یاد می شود. بینگ و یاهو، از دیگر موتورهای جستجو محبوب هستند. اما موتور سرچ گوگل و بینگ طرفداران بیشتری را به خود جلب کرده اند.
مایکروسافت نیز موتور سرچ متفاوتی را برای اسمارت فون ها عرضه کرده تا کاربران بتوانند از مرورگری قدرتمندتر برای جستجوهای خود استفاده کنند.

ارسال نظر

سوال امنیتی : مجموع دو عدد 1 و 3 =